İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film
  3. THE MANDALORIAN 2. Sezon için işte Fragman

THE MANDALORIAN 2. Sezon için işte Fragman

The Mandalorian

Herkesin beklediği The Mandalorian 2 Sezon Fragmanı yayınlandı! Disney+ platformunda yayımlanan The Mandalorian dizisini Star Wars hayranları izlemek için heyecan ile bekliyor. The Mandalorian dizisi değişik çekim teknikleri ile oldukça dikkat çekmişti. 2. Sezon için de daha kaliteli bir iş çıkardıklarını ve daha iyi çekim tekniklerini kullandığını söylüyorlar.

Önerilen Yazı
Ekim Ayı Film Önerisi

Yeni fragman, hikaye hakkında fazla bilgi vermeden önümüzdeki sezonda dalga geçmeye devam ediyor. Yapımcısı Lucasfilm dizinin ilerleyişini gizli tutmakta oldukça başarılı, böylece izleyiciler her bölümde hikayenin nasıl geliştiğini izlerken şaşırıyorlar.

 

2. Sezon yıldızları Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito. Yeni sezon, Boba Fett rolünde Temuera Morrison ve belki de Kaptan Rex, Ahsoka rolünde Rosario Dawson, Bo-Katan rolünde Katee Sackhoff, Cobb Vanth rolünde Timothy Olyphant ve henüz açıklanmayan rolde Michael Biehn gibi ek kadro üyelerini ağırlıyor.

Yeni sezonun yönetmenleri arasında Favreau, Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed ve Robert Rodriguez yer alıyor.

 

Arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yeni sezon ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Başka bir yazımızda görüşmek üzere!

Yorum Yap

Yorum Yap