1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Steam Büyük indirim Tarihi
Trendlerdeki Yazı

Steam Büyük indirim Tarihi

Steam-indirim-bilgisafari

Steam Büyük İndirim Tarihi ile ilgili bazı sızıntılar ortaya çıktı. Genellikle Bu Sızıntıların doğru çıktığını göz önüne aldığımıza bu tarihlere dikkat etmemiz gerekebilir. Steam bildiğiniz gibi belli dönemlerde büyük satış için tarih veriyor ve oldukça uygun fiyatta oyunları bizlere sunuyor. Bazı oyunlar oyuncuların almak istediği fakat fiyatı ülkemize göre pahalı olduğu için bu indirimleri bekliyor. Zaten hali hazırda Steam Türkiye pazarı için özel fiyat politikası izleyerek olması gerekenden ucuza satarak bize oyunları temin ediyordu. Büyük satış için indirimlerin gelmesi ile beraber oyunlar daha ucuz oluyor ve oyuncuların ceplerini yakmadan istedikleri oyunları temin edebiliyorlar.

Önerilen Yazı
Cyberpunk 2077 Gizlilik Nasıl Çalışır? Rehber

Steam bir sonraki büyük satışının tarihleri, Steam Ay Yeni Yıl İndiriminin ne zaman başlayacağını ve ne zaman biteceğini ortaya çıkarmak için tahmin edilebileceği gibi sızdırıldı. Sızdırılan bilgiye göre satış 11 Şubat’ta başlayacak ve 15 Şubat’a kadar devam edeceği söyleniyor. Tahmin edilebileceği üzere önceden hiçbir anlaşma açıklanmadı.  Steam’in Ay Yeni Yılı İndirimi için tarihleri, Steam bunları duyurmadan önce genellikle bu tür şeyleri önceden paylaşan Steam Veri tabanı (Steam Database) Twitter hesabı tarafından paylaşıldı. Satış Tarihleri ile ilgili bilgiler, Steam ortaklarıyla paylaşılan bir epostayla açıklandı ancak steam satışları ve tarihleri yine de sızdı.

 

Bu Tarihlerin elbette değişiklik gösterebilir ancak steam satışının gerçekleşeceği tarihler olması muhtemel olarak görünüyor. Steam genellikle anlaşmalarını satışların başlamasından önce açıklamaz. Geçmiş Steam satışlarından gördüklerimize dayanarak, ne kadar ucuz olursa olsun, herkesin bir seferde satın almayı umabileceğinden çok daha fazla indirimli oyun görmemiz muhtemeldir. Steam Büyük İndirim Tarihi ile ilgili bilgi almak isterseniz buradan ne zaman olacağına bakabilirsiniz. Steam Büyük indirimi için şimdiden sepetlerinizi doldurmayı kesinlikle unutmayın. 

 

Steam indirimleri hakkında görüşlerinizi ve düşüncelerinizi bizler ile paylaşmayı da unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap