İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Razer Naga X : Razer Ailesinin Yeni Üyesi!

Razer Naga X : Razer Ailesinin Yeni Üyesi!

Razer Naga X Ailenin Yeni Üyesi!

Dünyaca ünlü oyuncular için ekipman üreticisi olan Razer ailenin yeni üyesi olan Razer Naga Xi duyurdu. Razer Naga X, bugüne kadarki en hafif fare ünvanını tutan Naga bir MMO faresidir. Üzerinde tartışmasız avantaj sağlayabilecek tam 16 tane düğmeyi üzerinde barındırıyor. Düğmelerin kolayca bir erişim yerinde olmasından dolayı MMO oyunlarında işinize yarayabilir. Kısayol tuşu veya daha gelişmiş bir makro işlevi görmek için bir düğmeye ihtiyacınız varsa, Naga X bunu yapabilir. Razer HyperSihft modu ile HyperSihft düğmesine basılı tutulduğu sürece ikinci bir atama setine de izin veriyor.

Önerilen Yazı
SMS İptal Etme e-devlet üzerinden artık mümkün!

 

Kutu açılışına bakmak isterseniz aşağıdaki youtube videosundan bakabilirsiniz.

 

Naga X hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse 85 gram ağırlığına sahip ve daha hızlı çalışma ve gelişmişlik güvenirliliği için 2. nesil Razer Optik Fare Anahtar teknolojisin kullanıyor. Ek Olarak Razer 5G Gelişmiş Optik Sensörü kullanıyor ve engelsiz bir hareket kabiliyeti için Razer Speedflex kablosu kullanıyor. Fare Ayakları uzun saatler süren oyunlar için mükemmel kayma kabiliyeti de sunuyor kullanıcılarına.

Son olarak, Naga X kişisel ayar yapabilme ve Chroma RGB teknolojisi sizlere özelleştirmenize olanak sağlıyor. Naga X, ülkemizde perakendecilerden veya kendi resmi web sitesi üzerinden 79,99 dolardan satışa sunuluyor. Daha Detaylı bilgi almak ve incelemek için buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap