İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Phasmophobia 16 Ocak Güncellemesi Geliyor!

Phasmophobia 16 Ocak Güncellemesi Geliyor!

Phasmophobia

Korku oyunu denilince akla gelen Phasmophobia 16 Ocak güncellemesi geleceğini duyurdu ve oyun 1.0 yenilemesine çok daha yaklaştı. Ortaya çıkan yamada hayalet modellerinde ve sıcaklıklarında bazı önemli ayarlamalar getiriyor. Belli bir oyuncu kitlesi bulunan Kinetic Games oyunda bazı iyileştirmeler yaptığını görüyoruz.

Önerilen Yazı
Facebook Hesabınız Nasıl Silinir?

Resmî Twitter hesabından paylaşım yapan Kinetic Games, yeni Phasmophobia güncellemesinin neler geleceğini açıkladı. Genel olarak, bu güncellemede oyunun Hayalet’lerin iyileştirme ve ufak tefek düzletmeler olduğunu söylüyor. Bu Hayaletler artık sizlere ulaşamasalar bile sizi avlamaya devam edebilecekler. Önceden hayaletler sizi ele geçiremezlerse potansiyel olarak kovalamaca belli bir yerden sonra duruyordu. Ek olarak Ghost’ların dolaplarda veya dolaplarda saklanan oyuncuları tespit edebildiği başka bir hata da düzeltildi.

 

Bu güncellemenin en ilgi çekici yanı, Kinetic Games’in bir şeyler deneysel değişiklikler denediğini görüyoruz. Bu ayarlamaların çoğu, spesifik olmak gerekirse, oyun için sıcaklıklara odaklanıyor. Phasmophobia’daki her oda, güç kapatıldığında meydana gelen sıcaklık düşüşlerine ek olarak artık farklı bir sıcaklığa sahip olacak. Tersine, eğer güç açıksa, o belirli konumlar bir hayalet bulunmadıkça sıcaklık yavaşça yükselecektir.  
Bu güncelleme ile gördüğümüz gibi Kinetic Games deneysel bir değişiklik yaparak bir şeyler denediğini görüyoruz. Phasmophobia’nın gelişiminin erken erişim aşamasındadır ve bu nedenle, zaman zaman bunun gibi değişiklikler yapacak ve ardından oyunculardan geri bildirim alacaktır. Oyuncuların bu yeni özelliklere nasıl tepki verdiklerine bağlı olarak, bunlar kaldırılabilir veya yolda değiştirilebilir.

 

Phasmophobia 16 Ocak Güncellemesi ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizler ile yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap