İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film
  3. Peaky Blinders Altıncı Sezon da Diziyi Bitireceklerini Duyurdu!

Peaky Blinders Altıncı Sezon da Diziyi Bitireceklerini Duyurdu!

PEAKY BLINDERS Altıncı Sezon

BBC popüler dizi olan Peaky Blinders Altıncı Sezon ile sevenlerine veda edeceğini duyurdu. Ancak endişelenmeyin yaratıcı ve yazar Steven Knight hikâyenin “başka bir biçimde devam edeceğine” söz veriyor. Tommy Shelby (Cillian Murphy) ve onun kötü şöhretli ailesinin işçi sınıfı zemininde, Birinci Dünya Savaşı sonrası Birmingham’da iktidara yükselişinin öyküsünü takip eden Peaky Blinders’ın tadını çıkarın. İşte özet:

Peaky Blinders Altıncı Sezon Hakkında Detaylar

Bu diziyi izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim. Knight daha önce dizinin yedinci sezonu yaşayacağını söylemişti, ancak pandemi nedeniyle Peaky Blinders Altıncı Sezon da bitirme kararı aldı.

Knight yaptığı açıklamada, “Peaky geri döndü ve bir patlama ile. Covid salgını nedeniyle zorunlu üretim gecikmesinden sonra, aileyi aşırı risk altında buluyoruz ve riskler hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Bunun en iyi dizi olacağına inanıyoruz ve muhteşem hayranlarımızın onu seveceğinden eminiz. Dizi sona ererken hikaye başka bir biçimde devam edecek.

Yönetici yapımcı Caryn Mandabach, “BBC ve Netflix’teki harika, destekleyici ortaklarımızla birlikte, ‘Peaky’i güvenli bir şekilde üretime geri alabilmemiz için gayretle çalışıyoruz; oyuncularımızın ve ekibimizin güvenliği her zaman önceliğimizdir. Sarsılmaz bir şekilde destekleyici ve sabırlı olan tüm’ Peaky‘ hayranlarına teşekkür ederiz. Steve’in senaryoları inanılmaz ve 2013’te ilk başladığından beri izleyicileri büyüleyen destansı bir hikayenin sonunu işaret ediyor, ancak “Peaky Blinders” dünyası kesinlikle yaşayacak.

Hikayenin nasıl devam edeceğinden emin değiliz, ancak rapor, yaratıcı ekibin muhtemelen bir film veya spin-off şov düşündüğünü söylüyor.

Peaky Blinders 6. Sezon, Knight tarafından yazılırken, 5. sezonun lideri Anthony Byrne yönetmenliğe geri dönüyor ve yapımcılığını Nick Goding yapacak. Prodüksiyonun çekimleri ne kadar hızlı tamamlayabileceğine bağlı olarak, muhtemelen 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında yayınlanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap