1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film
  3. Netflix Assassin’s Creed Projesi!

Netflix Assassin’s Creed Projesi!

assassins-creed

Netflix Assassin’s Creed  27 Ocak 2020 de Ubisoft firmasının ünlü oyun serisi Assassin’s Creed’e dayalı yeni bir aksiyon serisi çıkaracağını duyurdu. Tanıtım görüntüsüne ek olarak, Netflix bu seride Jason Altman ve Danielle Kreinik’in yönetici yapımcılar olarak birlikte çalışacaklarını duyurdu. Daha başka ayrıntılar belirsiz olsa da, böyle bir serinin yapım aşamasında olması bile heyecan verici.

“On yıldan fazla süredir, dünya çapındaki milyonlarca hayranlar Assassin’s Creed markasını ikonik bir oyun seri haline getirmeye yardımcı oldu,“ dedi Ubisoft Sinema & Televizyon – Los Angeles’ın başındaki Jason Altman. “Netflix ile Assassin’s Creed serisi yaratmak için çok heyecanlıyız ve Assassin’s Creed evreninde yeni bir efsane yaratmayı dört gözle bekliyoruz.“.

Önerilen Yazı
THE MANDALORIAN 2. Sezon için işte Fragman

 

“Ubisoft ile birlikte zengin, çok katmanlı hikayesi ile sevilen Assassin’s Creed serisini canlandıracağımız için çok heyecanlıyız“ dedi Peter Friedlander. “Nefes kesici ve tarihsel dünyalarından ve devasa küresel cazibesinden tutun, Assassin’s Creed dünyadaki en çok satan oyun serilerinden bir tanesidir, epik ve heyecanlandırıcı bir eğlence yaratmak için ve dünya çapındaki hayranlarımıza ve üyelerimizin zevk alarak oynamaları için daha derin bir dalış gerçekleştirmeye kendimizi adadık.“.

 

Bu tabii ki de Assassin’s Creed serisinin başka ortamlara uyarlanması için bir ilk değil. Daha önce birkaç tan e küçük animasyonlu projeleri olmuş olsa da, en büyük ve en bilinen uyarlama 2016 da ki aksiyon filmi, başrolde Michael Fassbender olan Assassin’s Creed filmidir. Bu film oyunlardan aynı olarak kendi başka bir hikayesi ile gösterime girdi ve sonuç olarak gişelerde başarılı olmadı. Bu Netflix serisi o filmden yana ilk canlı aksiyon projesi.

 

Bu noktada Netflix’in Assassin’s Creed serisinin ne zaman çıkacağı belli değil. Assassin’s Creed Valhalla, oyun serisindeki en son çıkan ve en büyük olan oyunları Kasım 10 da PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia ve bilgisayarda çıkmak için hazır. Kasım 12 de de PlayStation 5 te çıkacak.

 

Netflix ve Ubisoft’un ortak çalıştığı yeni Assassin’s Creed Valhalla projesi hakkında çıkan yeni haberler hakkındaki fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Yorum Yap

Yorum Yap