İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fortnite Mor XP Paraları Nasıl Kolayca Alırız?

Fortnite Mor XP Paraları Nasıl Kolayca Alırız?

Fortnite Mor XP

Fortnite, Son sezonlarda oyunu daha çok oynanabilir kılmak ve oyunculara değişik yenilikler getirmeyi hedefliyor. Fornite Mor XP (deneyim puanı) getirerek oyunculara farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Son sezonlarda oyunun temellerinden biri, bir oyuncunun harita boyunca dağılmış ekstra puanları kazanmasına olanak tanıyan XP jetonlarıydır.

 

Fortnite Mor XP jetonlarını getirerek harita boyunca dağılmış yerlerde ekstra puanları bulup toplayabilmek mümkün. Birçok Fortnite oyuncusu için kolay bir şekilde mor xp puanlarını toplamak için kolay bir yolunu arıyorsanız, Reddit kulanıcısı erpenstein123’ten sizlere kolayca mor xp puanı toplabilmeniz için bir video yükledi. Sizlere kolayca mor xp deneyim puanını toplamak için nasıl 1/4 piramidini en kolay şekilde inşa edileceğini gösteriyor.

 

Here’s an easy way to get Purple XP Coins! from FortNiteBR

İşin püf noktası oldukça basit. Elbette, yapı inşa etmek söz konusu olduğunu da biraz deneyim gerektirebilir, ancak bu videoyu izledikten sonra artık mor xp kaçırmanız mümkün değil.

 

Fortnite şu anda Galactus’a karşı bir savaşta oyuna bir dizi Marvel Comics karakteri getiren ‘Nexus War’ etkinliğinin ortasında. ‘Nexus War’ geçişi sona erdiğinde bile, Epic Games’in Dünya Çapında Kreatif Direktörü Donald Mustard bunun sadece bir başlangıç olduğunu ima ederek Marvel’ın Fortnite ile olan ortaklığının sonu olmayacak. Mustard, yakın zamanda yayınlanan bir podcast sırasında ‘Bu sezona’ Nexus War ‘dememizin nedeni bu sadece bir başlangıç,’ dedi. “Bu, Marvel entegrasyonunda yıllardır planladığımız birçok şeyin sadece başlangıcı. Bu son değil; Bu başlangıç.’

 

Fortnite şu anda PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC‘de mevcut. Oyunla ilgili önceki tüm haberlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Fortnite Mor XP Paraları elde etmek için bu hile hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Yorum Yap

Yorum Yap