İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games Yılbaşı Öncesinde 15 Tane Oyun Vermeye Hazırlanıyor
Trendlerdeki Yazı

Epic Games Yılbaşı Öncesinde 15 Tane Oyun Vermeye Hazırlanıyor

Epic-Games-Store-Yılbaşı

Steam’e rakip olan Epic Games yılbaşına yakın hem indirim yapacağını hem de 15 gün boyunca ücretsiz oyunlar vereceğini duyurdu. Epic Games normalde kullanıcı dostu olarak bilinen ve ücretsiz oyunlar vererek belli bir kitleyi kendine çekmeyi başarmıştı. Bilmeyenler için steam ve epic games oyuncuların oyun satın alabildiği, oyunculara hizmet veren platformlardır.

 

Önerilen Yazı
Fortnite Mor XP Paraları Nasıl Kolayca Alırız?

 

Epic Games Yılbaşı Öncesinde İndirim Yapacak

Epic Games yılbaşı öncesinde oyun satın almak isteyen kullanıcılarını da düşünüyor ve 17 Aralık’ta muhteşem indirimler yapacağını duyurdu! Oyun Satın almak istiyorsanız 17 Aralık’a kendinizi hazırlayın. %75’e varan indirimler olacağını söyleyen epic games ekibi daha fazlası da geleceğini söylediler.

 

Epic Games Yılbaşına Öncesinde 15 Gün Boyunca Her Gün Oyun!

Epic Games yılbaşı hediyesi olarak 17 Aralık’ta 15 gün boyunca her gün ücretsiz bir oyun hediye ediyor. Covid-19 ile beraber oynayacak oyunlar kısıtlı ve dolar kurundan dolayı bizim için pahalı oluyorken epic games ile ücretsiz oyunlar edinip onları oynayabilirsiniz. Hatırlarsanız epic games dünyanın popüler oyunu olan GTA V hediye etmişlerdi. Söylentilere göre oyuncuların beğeneceği oyunları hediye edileceği konuşuluyor.

 

İndirimler için ilgilendiğin şimdi ilgilendiğin oyunları bulmanın ve bu oyunları Epic hesabına giriş yaptıktan sonra İstek Listene ekleyin. 17 Aralık’ta indirime girdiğinde bildirim alacaksınız.

 

Şimdiden yılbaşında kendinize iyi bakmanız dileği ile. Konu hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap