İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Among Us Yeni Harita ve Yeni Görevler Geliyor!

Among Us Yeni Harita ve Yeni Görevler Geliyor!

Among Us PNG
2

2020 yılının popüler oyunu olan Among Us Yeni Harita ve Yeni Görevler geleceğinin haberini verdi. Among Us geliştiricisi InnerSloth, yakın zamanda oyuna yeni bir harita geleceğini duyurdu. Şu anda haritayla ilgili ayrıntılar pek belli olmasa da Solus’tan daha büyük olacağını anlayabiliyoruz.

Among Us Yeni Harita ve Görev Haberi

Yeni harita Henry Stickmin temasına sahip olacağı biliniyor. Tamamlanması gereken yeni görevler olacak ve tüm oyuncular için ücretsiz olarak sunulacak. InnerSloth harita için resmi bir tarih veya oyun için planlan diğer iyileştirmelerden herhangi birini açıklamadı. Geliştirici olan Innersloth bir tweet paylaştı.

Among Us için bir kısa film bile çıkardılar!

Geliştiricileri olan InnerSloth tarafından çıkarılmış olmasa da Jay & Arya Youtube kanalı tarafından yapılmış. Geliştirici tarafından yapılmış olmasa da bizce güzel bir kısa film oldu.

Among Us Nedir?

2018 yılında piyasaya sürülen Among Us, bu yılın başlarında covid19 salgını sırasında birkaç Twitch.tv yayıncıları oyun oynamaya başladığı zamana kadar popüler değildi. Twitch.tv yayıncıları tarafından oynanmaya başlandıktan sonra koronavirüs ile beraber insanlar evde kalınca popüler olmaya başladı. Sonuç olarak büyük bir başarı hikayesi haline geldi ve kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez’in son oyun akışı 435.000 izleyici çekti o haber için buradan ulaşabilirsiniz. InnerSloth oyunu iyileştirmek için çalışırken, popülaritesi artmaya devam edebilir gibi görünüyor!

Popüler olmadan önce bekledikleri ilgiyi göremedikleri için oyunun devamını çıkartmayı düşündüler ama çıktıktan iki yıl sonra popüler olunca bu projeyi iptal ettiler. Yenilikleri daha sık getireceklerini de söylediler.

Oynamak isterseniz ISO, Android ve Bilgisayar üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile oynamasanız bile lobilere katılarak başka insanlar ile oynamak da mümkün.

Nereden İndirebilirim?

Iso Platformu için App Store üzerinden indirebilirsiniz. Android Platformu için Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Bilgisayar için Steam üzerinden indirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Düşüncelerinizi yorum bölümünde bizler ile paylaşmayı unutmayın!

Yorum Yap

Yorum Yap